„Niesamowita renowacja”: kociak wyzdrowiał dzięki planowi odchudzania właściciela

Kot zdał sobie sprawę, że to jego ostatnia nadzieja

Michelle i Mikayla wróciły tu ponownie do domu w przyszłości z kościoła, które zwykle słyszały płacz dochodzący z ich ponownie drzwi. Gdy weszli na podwórko, zauważyli małego kotka siedzącego na werandzie, czekającego na kogoś, kto jej pomoże.

Kotka wydawała się chuda i wygłodniała, o której zwykle myśleli – o dawaniu jej posiłków i mleka, by pomogła jej zmienić się w krzepką. Michelle zrozumiała, że ​​kotka chce wejść do domu i nie boi się ludzi.

Myślała o tym nietypowo i myślała, że ​​to dlatego, że zdała sobie sprawę, że to jej ostateczna nadzieja.

Kiedy kotek sprawdził ich oczy, zrozumieli, że muszą zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc kotkowi. Przysięgli sobie, że zabiorą kotkę i ją utrzymają.

Kiedy zabrali kotka do weterynarza, rokowania były okropne. Weterynarz pomyślał, że miała większość nowotworów, chorobę autoimmunologiczną i miał okropną anemię. Miała niewielkie lub żadne szanse na przeżycie.

Michelle pomyślała o umieszczeniu kotki na solidnym planie odchudzania i podała jej suplementy diety, które poprawiły jej samopoczucie i odporność. A dzięki planowi odchudzania Michelle kotka w pełni wyzdrowiała, a weterynarz był zdumiony.

Teraz Amelia jest wesołą i łagodną koteczką, która uwielbia być w centrum uwagi właścicieli domu. Sporo się zmieniła od kotki, która pojawiła się na ich podwórku.

Udowadnia, że ​​nawet najbardziej chore zwierzęta dzięki miłości i trosce mogą całkowicie wyzdrowieć. Dziękuję Michelle, Mikayli i ich całemu domowi za tak skuteczną opiekę nad kotkiem i danie jej zupełnie nowego życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: