„Niesamowity ratunek”: rybak widzi wydrę uciekającą z orków

Niesamowity widok na ocean

Rybak imieniem John Dornellas przebywał nieruchomo w wodach Alaski i obserwował zdumiewająco urocze orki ślizgające się po wodzie.

Obserwujący natomiast John zauważył, że jedna z wielu orek zaczęła zmieniać ścieżkę i skierowała się w stronę swojej łodzi. A John od razu zauważył, że orka goni wydrę, która w jakikolwiek sposób próbuje uratować sporo życia.

Wydra zauważyła łódź i skierowała się w jej kierunku, aby uciec przed myśliwym, jednak John ją przeoczył, gdy orka zniknęła pod wodą.

Po czym John zauważył, że wydrze udało się wskoczyć na rufę łodzi, a orka minęła go o oddech. Jest to niewiarygodny czynnik, który można zaobserwować, widząc, jakie szczęście miała wydra, mając zdolność przetrwania.

Potem po chwili wydra wróciła do wody myśląc, że zagrożenie minęło, jednak się myliła. Po pływaniu w oceanie przez kilka dodatkowych minut osoba zauważyła, jak szybko wraca na łódź. Tym razem wdrapał się dodatkowo w zabezpieczenia i nigdzie się nie wybierał.

Orki są bardzo sprytnymi myśliwymi, a on nadal krążył wokół łodzi Johna. Wydra sprawiała wrażenie znudzonej zabawą w kotka i myszkę i rozciągnęła się na głównej części łodzi Johna.

Po chwili gotowości John powinien wyruszyć i dokonać zrzutu, więc kontynuował podejście z wydrą na swojej desce. A po kilku minutach pływania wydra pomyślała, że ​​jest już bezpieczna i wskoczyła do wody, a John zauważył, że odpłynął na wolność.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: