Niezrównany zapał Bulldoga: niezniszczalny romans Chowdera z deskorolką

Cukierkowy zwierzak, który odkrył swoje ukochane zainteresowanie 🤗🥰

Ten buldog o imieniu Chowder jest jedyny na ziemi. Jego ukochanym czynnikiem na ziemi jest jego deskorolka, a nie smaczny posiłek czy wcieranie w brzuch.

Jego miłość do deskorolki zaczęła się nad morzem, gdzie skakał na skimboardzie, który nie był dla niego przeznaczony. Od razu to polubił, a jego ludzie z przerażeniem patrzyli, jak ich buldog surfuje po falach przy brzegu.

A po tej sprawie właściciele domu Chowdera zastanawiali się, czy chce mieć deskorolkę tak samo jak deskorolkę. I tak kupili deskorolkę dla Chowdera.

Kiedy zauważył swoją deskorolkę, od razu się zakochał. Wkrótce wskoczył na deskę i zaczął jeździć na łyżwach po całym podwórku.

Kiedy właściciele jego domu zapewnili pomoc, chowder odmówił i musiał zrobić wszystko sam. To była jego deskorolka i nie chciał korzystać z niczyjej pomocy.

Jego ludzie obserwowali, jak walczył z deskorolką i zrozumieli, że to nie dotyczy tak ogromnego buldoga.

A widząc to, pomyśleli o zakupie dla niego modelu nowej deskorolki, która będzie pasować do Chowdera.

A nagrane wideo ujawnia jego zadowolenie z nowego prezentu. Wkrótce wskoczył na pokład i korzysta z niego z ogromną radością.

Przez następne 12 miesięcy Chowder biegle jeździł na swojej ukochanej deskorolce. Jego uderzenia i prędkość pokazują, jak dobry był na deskorolce.

Właścicielom jego domu trudno było odebrać mu deskorolkę, ponieważ nie chce jej puścić.

Chowder to niezwykły buldog, który jest zachwycony, że odkrył swoje ukochane zainteresowanie. Uwielbia jazdę na deskorolce bardziej niż cokolwiek innego.

Like this post? Please share to your friends: