„Nierozerwalna więź”: uroczy kociak wnosi miłość i radość do życia swojego właściciela

Koty są uznawane za mniej przyjemne i towarzyskie niż psy, jednak Lippy się o tym nie dowiedziała. Każdego ranka wskakuje Harry’emu na kolana i oferuje mu całą swoją miłość i przytulanie.

Hardy mieszka na farmie i jest cały czas zajęty swoją codzienną pracą. Jednak Lippy robi wszystkie wykonalne problemy, aby odwrócić jego uwagę od pracy. Podąża za nim w każdym miejscu i wykorzystuje wszystkie wykonalne możliwości, by na niego wskoczyć.

Lippy uwielbia przytulanie i przytulanie i cały czas musi ponownie zostawić swój podpis na Harrym, kiedy wspina się i owija się wokół jego szyi. Może być bardzo ciekawa i pragnie wiedzieć, co jej właściciel robi w ciągu dnia.

Niezależnie od tego, czy robi herbatę, czy podlewa przydomowe podwórko, Lippy jest cały czas za nim, praktycznie na jego szyi.

Poinformował, że cały czas się na niego wspina i zejdzie dopiero, gdy nadejdzie pora posiłków.

Przywiązanie Lippy do swojego właściciela jest niezwykle charakterystyczną ekspertyzą. Nie chce być z dala od niego nawet na sekundę. Film pokazuje, jak solidne są ich połączenia, i będzie się kończył bez przerwy.

Harry’ego nie irytuje spojrzenie, które musiał rzucić Lippy, jest z tego powodu błogi. Opisuje ją jako swojego najlepszego kumpla i cały czas są razem, a pod koniec dnia mają dużo pocałunków i przytulania.

Podziel się historią Harry’ego i Lippy z przyjaciółmi dla tych, którzy wolą. I podobnie podziel się swoją wiedzą ze swoimi zwierzętami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: