„Bohaterski słoń”: słoń uratował człowieka, który tonął w rzece

Cukierkowy słoń o imieniu Kham Lha został uratowany przez ludzi i jest takie powiedzenie, że słonie zawsze pamiętają. A w przyszłości jedna z wielu osób, która opiekowała się uratowanymi słoniami, znalazła się w wodzie, a słonie stojące nad rzeką natychmiast zareagowały.

Kham Lha zauważył, że ta osoba chciała jej pomocy i natychmiast weszła do rwącej rzeki w Tajlandii.

Uroczy film rejestruje, jak słoń brodząc za pomocą wysoce skutecznych prądów wodnych odnosi sukces w człowieku. Następnie użyła swoich nóg i tułowia, aby strzec i pomóc osobie wydostać się z wody.

Wideo od razu pokazuje, że słonie mają silne odniesienie do swoich ratowników i mogą ich bronić na wszelkie możliwe sposoby.

W Tajlandii jest wiele zwierząt, które mogą być źle traktowane dla rozrywki ludzi, ale Elephant Nature Park służy wyłącznie do ochrony i ratowania słoni przed maltretowaniem lub prześladowaniem dla wczasowiczów.

To jest tak niebezpieczne, że chociaż ludzie lepiej rozumieją inteligencję słoni, to jednak robią im takie niebezpieczne problemy. Słonie potrafią odczuwać uczucia, których ludzie nie są w stanie uszanować.

Film pokazuje, jak szybko słonie zrobią wszystko, co w ich mocy, aby odwdzięczyć się ludziom, którzy je uratowali i opiekowali się nimi, broniąc różnych gatunków przed niebezpieczeństwem. I ludzie muszą również poświęcić całą swoją energię, aby strzec słoni.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet