„Spektakularny wyścig”: szybki pies dołącza do biegaczy podczas wyścigu

Okazje do obserwowania i dyscyplinowania były identyfikowane od bardzo dawna w celu organizowania ludzkich zawodów. Jednak generalnie psy muszą dodatkowo w tym uczestniczyć i poświęcić im całą uwagę.

Gracie Laney siedziała w swoim pozostałym zakamarku monitora sztafetowego w Utah i była skupiona na zdobyciu pierwszego miejsca.

Jednak nie mogła myśleć o tym, że cukierkowe zwierzątko pomyślało dodatkowo o uczestnictwie w zawodach na pozostałym zakątku.

Zwierzak pojawił się znikąd i zaczął działać w kierunku linii końcowej i choć znajdował się w znacznej odległości od Gracie, szybko udało mu się ją dogonić.

Nie musiał po prostu brać udziału, ale udało mu się odnieść sukces na linii końcowej przez przypadek, potrajając Gracie w trakcie.

Wszyscy obserwujący byli zdumieni tempem psa i muszą być pierwsi.

Gracie poinformowała, że ​​w pierwszej kolejności pomyślał o tym, że to biegacz, jednak potem zauważyła, że ​​to pies. Nie mogła sobie wyobrazić takiego scenariusza i uznała, że ​​zwierzak i tak zasłużył na zwycięstwo w jego staraniach.

Kiedy Gracie wreszcie odzyskała oddech na mecie wyścigu, pojawiła się, by pogratulować zwierzakowi.

Jednak nie mogła go tam znaleźć, ponieważ ponownie podszedł do krawędzi, aby przyjrzeć się pozostałym rasom.

Na szczęście zwierzak nie miał wpływu ani nie powodował dyskomfortu u rasy. Zwierzak był tak szybki, że nie zdziwiliśmy się, widząc go prędzej czy później w drużynie dyscyplinarnej Utah.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: