Zdewastowany dom znajduje nową nadzieję: wzruszająca historia adopcji ukochanego kota Olivera, który pokonał chorobę i odkrył przyjaźń!

Wiedział, że to jego ostatnie prawdopodobieństwo i przyjął je 🐱🥲

To gospodarstwo domowe z Nowego Jorku było zdruzgotane po tym, jak porzuciło ich ukochanego kota. Po spędzeniu kilku miesięcy nieszczęśliwych i zdeterminowanych, postanowili podjąć się nawzajem.

Po wejściu do schroniska, cukierkowy kotek podleciał w ich kierunku i natychmiast wskoczył na szyję osoby. Przytulił go mocno, jakby znał go od bardzo dawna.

Para była podekscytowana przeniesieniem kota i po nagraniu wzruszającej sceny aparatem cyfrowym podjęli ostateczną decyzję, by go zabrać. Dali mu na imię Oliver i rozpoczęli metodę adopcji.

Jednak istniała ogromna wada; kotek był chory i chciał iść na wspólną terapię. Jednak to nie przeszkodziło parze, którą zwykle zgodzili się zaoferować mu z całą odpowiednią terapią i opieką.

Gdy tylko dotarli do domu, kot był zdezorientowany. Był niepewny siebie i adoptował swoich nowych właścicieli domów w każdym miejscu. Jednak po kilku dniach przystosował się do nowego otoczenia i zaczął naprawdę czuć się lepiej.

W domu był jeszcze jeden kot, jednak dobrze się ze sobą dogadywali i stworzyli silną i niezawodną przyjaźń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet