Zmiany w sercu obserwujących piłkę nożną: mężczyźni poświęcają ważny mecz, aby uratować zwierzaka ze schroniska, na zawsze zmieniając ich życie!

Zwierzak dał im całkiem sporo miłości i sprawił, że zakochali się razem w niej 🤗🥹

Chłopcy mieli ważny mecz piłkarski do obejrzenia, jednak nie mogli myśleć o zmianach, jakie mógłby im przynieść. Luiz Salles po prostu musiał poszukać mocy, jednak po zobaczeniu cukierkowego zwierzaka o imieniu Lua od razu się w niej zakochał i rozważał adopcję. Jego determinacja zmieniła ich życie. Tak więc chłopcy pomogli biednemu zwierzakowi, który został w schronisku.

Osoba zamierzała wziąć psa, jednak nie mogła go wybrać. Luiz nie mógł myśleć o opuszczeniu schroniska wraz ze swoim najlepszym zwierzakiem, kiedy udał się do schroniska w Południowej Kalifornii, gdzie zwykle odwiedza go jego dobry przyjaciel John Hwang, aby łapać psy w potrzebie.

Cukierkowy zwierzak był gotowy w schronisku przez prawie dwa miesiące i miał wadę zwyrodnieniową stawu biodrowego.

Ucieszyła się na widok chłopaków i dała im sporo miłości i przywiązania i sprawiła, że ​​zakochali się w niej razem.

Luiz zdecydował się rozpocząć metodę adopcji Lua jako substytutu oglądania piłki nożnej. Wyczuł, że chce zrobić jedną rzecz.

Chłopcy byli bardzo dobroczynni, ponieważ myśleli o służbie zwierzakowi i przegapili istotną część tego sportu. Zwierzak stał się dla nich priorytetem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: