Obejmując złote lata: Gospodarstwo domowe przeciwstawia się normom, adoptuje starzejącego się kota, aby zapewnić mu miłość na całe życie

Starzejące się koty zasługują na możliwość życia, jakiego pragną 🐱🥹

Większość ludzi stara się o młodszego kota, jednak to gospodarstwo domowe jest wyjątkiem. Udali się do schroniska, aby zabrać wiekowego kota o imieniu Dexter, aby zapewnić mu miłość i przywiązanie w ostatnich latach jego życia. Miał niezastąpione miejsce w sercach swoich domowników.

Jeden z wielu pracowników schroniska otrzymał e-mail z prośbą o pilne znalezienie domów tymczasowych dla kociąt.

Dziewczynka nie wiedziała jak to zrobić, bo miała już męża, 4 psiaki i dwójkę dzieci.

Jednak potem pomyśleli o odstawieniu kota i kłów na bok, ponieważ nie mogli myśleć o reakcji swoich kłów.

Jill pomyślała o pójściu do sanktuarium i wybrała kilka kotów do opieki. Zdecydowała się adoptować małego kotka, jednak w zastępstwie zauważyła wiekowego, bezzębnego kota o imieniu Dexter, w którym się zakochała.

Powiedziała, że ​​przede wszystkim myślała o tym, żeby kotek chciał mieć kochający dom i miał wiele różnych opinii w myślach.

I okazało się, że Dexter rozpaczliwie chciał mieć dom. Jill pomyślała, że ​​będzie jej miło zostać razem z dziećmi i psami w jego wieku.

Dexter powstrzymał się od wrzeszczenia na dziewczynę, podczas gdy poruszał się między jej kolanami i kładł na niej łapy.

Więc pomyślała o przejęciu domku dla kotków.

Zorganizowała zgromadzenie domowe po tym, jak pomyślała o zabraniu domu Dextera.

Dzieci Jill, JJ i Harry, uwielbiały kotka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: